Novinka: Nové procedúry v Maríne

Nové procedúry v Maríne.blog 2

Novinka
Nové nadštandardné procedúry u nás…

Dnes by sme Vám radi predstavili novinky medzi našimi procedúrami. V našom liečebnom ústave sa snažíme napredovať a prinášať naším pacientom to najlepšie a práve preto sme sa rozhodli zaradiť do našej ponuky nové procedúry, ktoré sú nadštandardné a dostupné pre našich pacientov.
• Radiálna rázová vlna
o Ide o najmodernejšiu veľmi účinnú liečebnú metódu, ktorá využíva mechanickú tlakovú – šokovú vlnu na liečbu bolesti. Liečba radiálnymi rázovými vlnami je vhodná pri akútnych a chronických ochoreniach pohybového aparátu.
• MAGNETOLITH®
o Je to nová, ale dokázateľne účinná liečba, ktorá pôsobí priamo na membrány inak zdravých buniek, lieči a urýchľuje samoozdravovacie procesy tela. Veľa pacientov udáva významné zlepšenie stavu a dokonca oslobodenie od bolesti po niekoľkých sedeniach.
• Laseroterapia
o Pri tejto liečebnej metóde sa využíva predovšetkým laserové žiarenie vysokej intenzity, ktoré preniká do svalov a k úponom. Rovnako má aj silné protizápalové, protiopuchové účinky a biostimulačný efekt.
• Suchý uhličitý kúpeľ
o Suchý uhličitý kúpeľ patrí medzi príjemné liečebné procedúry. Klient leží vo vreci z PVC, ktoré je naplnené žriedlovým plynom CO2, ktorý má analgetický, protizápalový a protireumatický účinok.
• Perličkový prísadový kúpeľ
o Perličkový kúpeľ je relaxačná a uvoľňujúca procedúra, vhodná aj pre slabších klientov. Kúpeľové soli rozťahujú póry pokožky a aktívne látky liečivých rastlín prenikajú do organizmu.
• Oxygenoterapia
o Oxygenoterapia je liečebná a regeneračná metóda založená na inhalovaní zvýšenej koncentrácie kyslíka. Priaznivo ovplyvňuje fyzickú aj psychickú kondíciu, posilňuje imunitný systém, pomáha pri únave a bolesti hlavy, zlepšuje koncentráciu.
• Kneippov šliapací kúpeľ
o Kneippov šliapací kúpeľ patrí medzi procedúry povzbudzujúce krvný obeh. Pri striedavom ohreve a ochladzovaní nôh vodou dochá¬dza k rozšíreniu ciev a k zlepšeniu krvného obehu.


Na našom blogu Vám ich budeme postupne predstavovať bližšie. Každú procedúru Vám podrobnejšie opíšeme a dostanete všetky potrebné informácie o procedúrach u nás v liečebnom ústave Marína.
Máte sa na čo tešiť, preto budeme radi ak budete náš blog sledovať.