MDD 2018 s prekvapením

\"paraolim_vybor\"

Prvý jún už tradične patril našim deťom. Pedagogický zbor ZŠ ako aj naše sestry a fyzioterapeuti im pripravili bohatý športový a zábavný program. Účelom nebolo vyhrať, ale zúčastniť sa a dobre sa zabaviť. Počasie našťastie prialo a tak sa mohli všetci vyblázniť a užiť si jednotlivé disciplíny. Nechýbal samozrejme Fifik ani portretista a ďalší tradiční hostia. Záštitu nad celým podujatím, tak ako vždy, prevzal Slovenský paralympijský výbor (na obrázku), s ktorého členmi sa uskutočnila popoludní zaujímavá a inšpirujúca diskusia. Prítomných zaujal najmä mnohonásobný medailista z Turína, Vancouvru, Soči aj Pjončjangu lyžiar Jakub Krako.

A na záver vydareného podujatia prekvapenie: na našom pódiu vystúpil – vďaka predsedovi SPV Jánovi Riapošovi – úspešný a sympatický spevák Adam Ďurica, ktorý rozprúdil skvelú náladu nielen medzi mladými, ale aj staršími poslucháčmi 🙂 

Vďaka patrí priateľom a sponzorom Maríny, ktorí nám pomohli tento úžasný deň zorganizovať: obzvlášť pani Michaele Scherhaufer zo Sveta mobility, ktorá zabezpečila krásne žiarivé tričká všetkým účastníkom, ale aj firme Velcon, Otto Bock, Čarovné sklo, Inmedia, Chrien, Bobor, Puškár a ďalším. Veľká vďaka Slovenskému paralympijskému výboru!