Marína fandí hokeju!

 

Hokej na Maríne

     Náhoda, alebo šťastie? Ťažko povedať, ale každopádne by som sa touto cestou chcela poďakovať ŠLU Marína a hokejovému klubu zo Zvolena za pekný športový zážitok, vidieť hrať „svoje“ mužstvo na ľade súpera.

     Síce v zápase so Spišskou Novou Vsou boli domáci pasovaní za favorita, každý zápas sa začína za rovnovážneho stavu 0:0 a šport je v tom krásny, že všetko je možné do poslednej sekundy. Hoci som v spomínanom stretnutí fandila Spišiakom, musím športovo uznať kvalitu súpera a drajf, ktorým sa prezentovali hneď od úvodného buly.

     Základným kameňom úspechu na konečnom výsledku 4:0 bol koncentrovaný a výborný výkon domáceho brankára Adama Trenčana. Za stavu 1:0 sme sledovali vyrovnaný zápas, ba čo viac hostia herne ovládli priebeh druhej tretiny, no vyrovnať sa im nepodarilo. Kvalitný tímový výkon bol výsledkom toho, že rysy nedokázali využiť, ani jednu z početných výhod a bez gólu sa vyhrať nedá.     

     Bez ohľadu na výsledok som si stretnutie užila v dobrej nálade, samozrejme, by ma potešilo ak by dokázali skórovať aj hostia, a verím že v Spiš aréne sa uvidíme už čoskoro. Na záver, chcem pogratulovať hráčom Zvolena k plnému bodovému zisku.

    Budem veľmi rada, keď aj pri opätovnom navštívení ŠLÚ Marína budem mať ako pacientka možnosť zúčastniť sa na Vašich domácich hokejových zápasov.   

      S poďakovaním dlhoročná pacientka ŠLU Marína, milovníčka ľadového hokeja a redaktorka internetového portálu www. onlajny.eu

Dana Kontuľová